عضو عربستان دونالد ترامپ عربستان سعودی

عضو: عربستان دونالد ترامپ عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات راه حل فدراسیون کشتی جهت گذر از پرونده علیرضا کریمی چیست؟

با ورود اتحادیه جهانی کشتی به عنوان شکست علیرضا کریمی برابر حریف روس در مسابقه‌های جهانی زیر ۲۳ سال، این پرونده وارد جریانات تازه‌ای شد. 

راه حل فدراسیون کشتی جهت گذر از پرونده علیرضا کریمی چیست؟

راه حل فدراسیون کشتی جهت گذر از پرونده علیرضا کریمی چیست؟

عبارات مهم : ایران

با ورود اتحادیه جهانی کشتی به عنوان شکست علیرضا کریمی برابر حریف روس در مسابقه های جهانی زیر ۲۳ سال، این پرونده وارد جریانات تازه ای شد.

به گزارش ایسنا، شکست علیرضا کریمی برابر کشتی گیر روسیه در مسابقه های جهانی زیر ۲۳ سال که به خاطر مواجه نشدن با حریف اسرائیلی بود، بازتاب جهانی پیدا کرد و رسانه های متعدد خارجی و داخلی به این عنوان اشاره کردند. بعد از این اتفاق و بازتاب گسترده عنوان سابقه علیرضا کریمی، اتحادیه جهانی کشتی مجبور شده است از طریق کمیته حقوقی و قضایی به این مسئله پیگیری کند تا در نهایت هیات رییسه اتحادیه جهانی در مورد این عنوان تصمیم گیری کند. در این شرایط فدراسیون کشتی وارد مسیر خاص ای شده است که باید جهت حل آن از هر اهرمی استفاده کند.

راه حل فدراسیون کشتی جهت گذر از پرونده علیرضا کریمی چیست؟

مبارزه نکردن با حریف اسرائیلی موضوعی است که ورزشکاران ایرانی نمی توانند از آن سر باز بزنند و مسابقه ندادن با نمایندگان این رژیم تابع سیاست هایی است که فراتر از تصمیم گیری فدراسیون های ورزشی و حتی وزارت ورزش هست. ولی علنی شدن این عنوان و مسابقه ندادن ورزشکاران با نمایندگان اسرائیلی، ورزش کشور عزیزمان ایران را در مجامع بین المللی گاها با مسئله مواجه ساخته است که در آخرین مورد، اتحادیه جهانی کشتی به پرونده اتفاقات مسابقه های جهانی زیر ۲۳ سال ورود پیدا کرده است و فدراسیون کشتی کشور عزیزمان ایران باید به دنبال راه حلی باشد تا از این مسئله به سلامت عبور کند آیا که از یک سو امکان مسابقه دادن با نمایندگان صهیونیستی وجود ندارد و از طرف دیگر مسابقه ندادن نیز جهت ورزش کشور عزیزمان ایران در مجامع خارجی تبعات دارد.

محرومیت کشتی گیر یا مربی و در مراتب سخت گیرانه تر محرومیت یا تعلیق فدراسیون کشور عزیزمان ایران از جمله مواردی است که ممکن است اتحادیه جهانی رای به آن دهد بنابراین از فدراسیون کشتی کشور عزیزمان ایران انتظار می رود که با ادله ای محکمه پسند به مواجهه با این عنوان بپردازد تا اتفاقات اخیر خدشه ای به ورزش اول کشور عزیزمان ایران وارد نکند. در این میان باید دید فدراسیون کشتی و در راس آن رسول خادم که نفوذ زیادی در اتحادیه جهانی دارد چگونه این عنوان را حل و فصل می کند و یا حداقل رای صادره هزینه های زیادی جهت کشتی کشور عزیزمان ایران نداشته باشد.

با ورود اتحادیه جهانی کشتی به عنوان شکست علیرضا کریمی برابر حریف روس در مسابقه‌های جهانی زیر ۲۳ سال، این پرونده وارد جریانات تازه‌ای شد. 

اما بی تردید مسئولان اتحادیه جهانی از حالا خیلی دقیق تر تمامی پرسشها داخلی کشتی کشور عزیزمان ایران را پیگیری می کنند و متولیان سیاست و ورزش کشور در این راه باید همراه با فدراسیون کشتی کشور عزیزمان ایران تدبیری بیاندیشند تا کشتی کشور عزیزمان ایران بتواند از این گذرگاه حساس عبور کند.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | ایرانی | مسابقه | علیرضا کریمی | اتحادیه جهانی کشتی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs